Základný set

Základný set tvorí 198 hráčov. Samozrejmosťou sú aj paralelné verzie rozdelené do troch verzií: Gold v limite x/99, Red x/49 a Black x/19. Paralelné karty vo verzii Red budú výhradne súčasťou Premium balení a Black paralelky nájdu zberatelia iba v Exclusive boxoch. 

Obrázok kolekcie

Bright Future & Klub Legend

Sety Bright Future a Klub legend sa stali tradičnou súčasťou kolekcií futbalových kartičiek FORTUNA:LIGY. Kartičky talentovaných mladíkov Bright Future vychádzajú okrem základnej verzie aj v limitovaných verziách Limited x/199, Diecut Limited x/99 a v podpisovej verzii Auto x/99. Kartičky Klub legend v nezmenenom dizajne doplní ďalších 9 hráčov, ktorým vychádza aj verzia Limited x/199 a Auto x/99 s podpismi hráčov. 

Obrázok kolekcie

Welcome to my Office & Super Heroes

Dominantou nového setu Welcome to my Office je samotný domáci štadión z vtáčej perspektívy. Do checklistu sa dostali opory jednotlivých tímov a kartička vychádza okrem základnej verzie aj vo verzii Limited x/65 a Auto x/45. Set Super Heroes tvorí taktiež 18 hráčov a dizajn setu sa nesie v komiksovom duchu.

Obrázok kolekcie

Elite Team & Triple Team Hopes

Set Elite Team predstavuje najväčšie hviezdy FORTUNA:LIGY. Checklist setu tvorí 36 hráčov a okrem základnej inzertnej verzie sa môžete tešiť aj na paralelné karty v limitoch x/35, x/15 a x/5. Súčasťou setu je taktiež podpisová verzia Auto x/25. Kartičky Triple Team Hopes predstavujú trojlístok futbalových nádejí jednotlivých klubov F:L. Súčasťou setu je aj krásna triple podpisovka v limite x/25. 

Obrázok kolekcie

Signed Stars

Už tradične si priestor medzi setmi kolekcie našiel aj samostatný podpisový set. Na kartičkách Signed Stars nájdete 54 hráčov, ktorí sú rozdelení do troch kategórií - Level 1 x/199 (27 kariet), Level 2 x/149 (18 kariet) a Level 3 x/99 (9 kariet). 

Obrázok kolekcie

Game Jersey & Kick the Ball

Priestor v kolekcii dostali aj memorabilia karty s kúskami hraného materiálu. Už tradičná klasika Game Jersey s kúskami hraných dresov pokračuje vo verzii v limite x/99 a jej paralelná verzia Auto doplnená o podpis hráča je limitovaná x/25. Rovnaký limit má aj set Kick the Ball, ktorý obsahuje kúsok zo zápasovej lopty vybraných fortunaligových súbojov. 

Obrázok kolekcie

Nameplate Letters & Unique Mark

Súčasťou setu Nameplate Letters budú tzv. “manufactured” písmená z menovky vybraných 18 hráčov FORTUNA:LIGY. Karta vychádza v limite x/10 a súčasťou kartičky je aj podpis hráča. V kolekcii nemôžu chýbať ani najžiadanejšie nízkolimitované kartičky Unique Mark, ktorých súčasťou sú veľké kúsky hraných dresov v podobe loga, menovky alebo čísla. 

Obrázok kolekcie

Balenie

Kolekcia vychádza v 4 typoch balenia: Retail (24 balíčkov po 6 kariet), Blaster (6 balíčkov po 8 kariet), Premium (10 balíčkov po 8 kariet) a Exclusive (9 kartičiek).

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  16.11.2022

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Retail balíček – 6 kartičiek
  Retail box – 24 retail balíčkov po 6 kartičiek
  Blaster balíček – 8 kartičiek
  Blaster box – 6 blaster balíčkov po 8 kartičiek
  Premium balíček – 8 kartičiek
  Premium box – 10 premium balíčkov po 8 kartičiek
  Exclusive box - 9 kartičiek

 • Puzzle Quest:

  Účastník súťaže vyzbiera všetky diely Puzzle z 1. série FORTUNA:LIGY 22/23, všetkých 9 kódov zaregistruje na www.sportzoo.sk/sutaze a vyberie si jednu z dostupných kartičiek, o ktorú má záujem. 

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo