company logo

FORTUNA:LIGA 2021/22 Séria 1

Základný set

Priestor v base sete sme vytvorili pre 198 hráčov FORTUNA:LIGY. Okrem základného setu sa zberatelia môžu tešiť aj na paralelné verzie Gold so zlatou ražbou v limite x/99, Red s červenou ražbou x/49 a Black s čiernou razbou v limite x/19.

Obrázok kolekcie

Obľúbené sety pokračujú

V novej sérii nemôžu chýbať sety, ktoré si mnohí zberatelia obľúbili. Na kartičkách Foreign Forces sa zberatelia zoznámia s 36 hviezdnymi legionármi súťaž. Set Debut Date Rookie má v checkliste 9 mladíkov, ktorí sa dočkali premiéry na trávnikoch českej najvyššej futbalovej súťaže a medzi setmi už tradične nemôže chýbať set Klub legend. Kartičku túto sezónu vydávame ďalších deviatim futbalistom, ktorí svojho času patrili medzi to najlepšie, čo český ligový futbal ponúkal. Sety Debut Date Rookie a Klub legend vychádza aj v paralelných verziách x/199 a v podpisovej verzii x/99.

Obrázok kolekcie

Team logo

Pri tvorbe checklistu kolekcie futbalových kartičiek FORTUNA:LIGY sme vypočuli spätnú väzbu zberateľov, ktorí sa tak dočkali kartičiek s logami jednotlivých účastníkov F:L.

Obrázok kolekcie

Podpisové kartičky

Neoddeliteľnou súčasťou kolekcie futbalových kartičiek sú aj podpisové kartičky. Na karty Signed Stars sa nám podpísalo 63 futbalistov FORTUNA:LIGY. Podpisovky sú rozdelené do troch verzií: Level 1 (36 hráčov, limit kartičky x/199), Level 2 (18 hráčov, x/149) a Level 3 (9 hráčov, x/99). Samozrejme, podpis hráčov je originálny, o čom ste sa mohli presvedčiť v uplynulých týždňoch aj na našich sociálnych sieťach.
 

Obrázok kolekcie

Kartičky s kúskami hraných dresov

V kolekcii sme nemohli obísť ani memorabilia s kúskami hraných dresov hráčov FORTUNA:LIGY. V limitovanom sete x/99 Game Jersey figuruje 27 hráčov a kartička je v paralelnej verzii v limite x/25 doplnená aj o podpis futbalistu. Skvost medzi futbalovými kartičkami v podobe Unique Mark nemusíme zvlášť predstavovať. Nízko limitované karty s najkrajšími kúskami z hraných dresov v podobe menoviek hráčov, čísel či samotného loga klubu patria medzi to najhodnotnejšie, čo sa môže objaviť v zbierke.

Obrázok kolekcie

Lákavá novinka Rivals

Veľkým lákadlom pre zberateľov bude rozhodne aj paralelná verzia setu Rivals. Na deviatich kartičkách sa venujeme rivalom vo FORTUNA:LIGE, ktorých podpisy v limite x/25 tvoria ďalší exkluzívny set, ktorý bude - veríme - ozdobou desiatok zbierok.

Obrázok kolekcie

Predaj kolekcie

Kolekcia FORTUNA:LIGA 2021/22 - 1. séria sa bude predávať v 4 rôznych variantoch: Retail, Blaster, Premium a Exclusive. Na našom eshope sportzoo.store aktuálne prebieha predpredaj kolekcie. O spustení oficiálneho predaja budeme včas informovať na našich sociálnych sieťach na Facebooku a Instagrame.

Obrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  22.12.2021

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Retail balíček – 6 kartičiek
  Retail box – 24 retail balíčkov po 6 kartičiek
  Blaster balíček – 8 kartičiek
  Blaster box – 6 blaster balíčkov po 8 kartičiek
  Premium balíček – 10 kartičiek
  Premium box – 10 premium balíčkov po 10 kartičiek
  Exclusive box - 35 kartičiek

 • Puzzle Quest:

  Vyzbieraj všetkých 9 dielikov skladačky z balenia Retail a Blaster a získaj kartičku s podpisom ligovej hviezdy! Na 50 najrýchlejších zberateľov čaká jedinečná odmena v podobe hodnotnej Puzzle Quest kartičky s originálnym podpisom hráča z obalu aktuálnej kolekcie! Každá z 5 kariet je limitovaná iba 10 kusmi a nemožno ju získať inak ako splnením tejto úlohy.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo