Základný set

Podľa očakávania sa dizajn základného setu v druhej sérii nemenil. Checklist je doplnený o 144 nových mien a zberatelia kompletných setov sa môžu tešiť aj na paralelné verzie Gold x/99, Red x/49 a Black x/19.

Obrázok kolekcie

Bright Future

Set venovaný mladým talentovaným futbalistom, ktorí by sa časom mohli vypracovať na hviezdy českej či dokonca medzinárodnej scény. Checklist Bright Future tvorí 9 futbalistov, ktorým je predpovedaná veľmi sľubná kariéra. Kartička vychádza aj v paralelnej verzii Die Cut Limited x/199 av podpisovej verzii Auto s limitom x/99.

Obrázok kolekcie

Against the World

Do setu Against the World sme zaradili 18 futbalistov českej národnosti a 18 legionárov. Paralelná verzia Auto Flag v limite x/35 s výšivkou národnej vlajky a originálnym podpisom hráča bude s určitosťou patriť medzi vyhľadávané a cenené zberateľské kúsky.

Obrázok kolekcie

Pure Emotions

18 nádherných záberov našich fotografov dostane priestor na kartičkách Pure Emotions. V sete sa venujeme zaujímavým momentom či hráčskym osobnostiam uplynulej sezóny 2021/22. Set tvorí 18 kartičiek a vychádzajú aj v paralelných verziách Limited x/15 a Gold v exkluzívnej limitácii 1 of 1.

Obrázok kolekcie

Coach’s Rules

Medzi zberateľov sa vracia aj set Coach's Rules, v ktorom si miesto našiel tréner každého jedného účastníka FORTUNA:LIGY. V žiare reflektorov sú predovšetkým hráči, ale pravdou je, že na úspechu tímov majú leví podiel práve tréneri. Zberatelia sa môžu tešiť aj na podpisové verzie Auto v limite x/35.

Obrázok kolekcie

Debut Date Rookie a Flashback

Dobre známy inzert ligových debutantov, ktorí si kvalitnými výkonmi a pracovitosťou vybojovali šancu v najvyššej českej futbalovej súťaži rozširujeme o ďalších 9 mien. Karta vychádza aj v paralelnej verzii Limited x/199 av podpisovom variante Auto x/99. Prostredníctvom setu Debut Date Flashback si spomíname na ligové debuty legiend či súčasných hviezd. Checklist v druhej sérii patrí deviatim hráčom, ktorým vychádza aj paralelná verzia Limited x/99 a kartička s originálnym podpisom Auto x/49.

Obrázok kolekcie

Imperial Scripted Memorabilia

Do setu Imperial Scripted Memorabilia sa nám podarilo zohnať veľké množstvo použitých materiálov, akými sú napríklad trenírky, štucne, čiapky, kopačky, brankárske rukavice, chrániče či dokonca osobná tréningová lopta hráča. Kartičky s týmto autentickým materiálom budú patriť medzi ozdoby novej kolekcie.

Obrázok kolekcie

Game Jersey a Unique Mark

Kartičky Game Jersey s kúskom hraného dresu zo zápasov FORTUNA:LIGY nesmú chýbať ani v druhej sezónnej kolekcii. Opäť vychádzajú v limite x/99, ďalších 25 kúskov vo verzii Auto bude doplnené o podpis hráčov. Každý fanúšik túži mať v zbierke aj krásnu Unique Mark kartičku s veľkou časťou z hraného dresu svojho obľúbeného hráča či tímu. Opäť nebudú chýbať v kartičkách kúsky loga, menovky či iných výšiviek z hraných dresov.

Obrázok kolekcie

League Icons Booklet

V druhom roku vydávania futbalových kartičiek sa medzi zberateľov futbalových kartičiek dostanú po prvýkrát aj booklety vybraných deviatich hráčov, ktorí patria medzi ikony F:L. Súčasťou bookletov bude kúsok hraného dresu a originálny podpis hráča. Booklet vychádza v limite x/20.

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  7.7.2022

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Retail balíček – 6 kartičiek
  Retail box – 24 retail balíčkov po 6 kartičiek
  Blaster balíček – 8 kartičiek
  Blaster box – 6 blaster balíčkov po 8 kartičiek
  Premium balíček – 10 kartičiek
  Premium box – 10 premium balíčkov po 10 kartičiek
  Exclusive box - 30 kartičiek

 • Puzzle Quest:

  Súťaž bude prebiehať v období od 7.7.2022 do 20.9.2022. Účastník súťaže vyzbiera všetky diely Puzzle z 2. série FORTUNA:LIGY 21/22, zašle všetkých 9 kódov na mail puzzle@sportzoo.cz i spolu s adresou, telefónnym číslom a s informáciami do losovania o kartičku akého hráča má záujem sa zapojiť.

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo