company logo

FORTUNA:LIGA 2020/2021 Séria 2

Na trh prichádza 2. séria FORTUNA:LIGA 2020/21

Po veľmi úspešnej prvej kolekcii futbalových kartičiek FORTUNA:LIGA 2020/21 SportZoo uvádza na trh druhú kolekciu uplynulého ročníka. Zberatelia si opäť budú môcť vybrať z troch variantov boxov: Retail, Hobby a Exclusive, ktoré sa od seba líšia garantovaným plnením a cenou.

Obrázok kolekcie

Základný set

Keďže ide o druhú kolekciu tejto sezóny, dizajn base kariet ostáva nezmenený. V číslovaní kartičiek sa pokračuje tam, kde sa skončilo – pri čísle 217. Súčasťou base setu sú hráči, ktorí počas sezóny prestúpili do FORTUNA:LIGY, prípadne počas ročníka zmenili klub. Každý tím má v base sete zastúpenie v podobe 9 hráčov. Po vzore prvej kolekcie nesmú chýbať paralelné verzie Limited Edition Gold x/99 a Black x/19.

Obrázok kolekcie

Coach's Rules

Zraky fanúšikov sa zväčša upierajú na samotných hráčov, no práve tréneri sú tí, ktorí často rozhodujú o (ne)úspechu tímu. Vlastnú futbalovú kartičku bude mať 18 trénerov zo všetkých účastníkov uplynulej ligovej sezóny.

Obrázok kolekcie

Foreign Forces

Kartičky Foreign Forces si získali srdcia mnohých zberateľov, preto v nich pokračujeme aj v druhej sérii. Set rozšíri hneď 18 ďalších futbalistov. Môžeme prezradiť, že medzi nimi bude aj Abdallah Sima.

Obrázok kolekcie

Debut Date Rookie

V českej najvyššej futbalovej súťaži sa hneď niekoľko celkov nebálo dať priestor aj talentovaným mladíkom. Zaujímavé debuty zo sezóny 2020/21 priblížime fanúšikom prostredníctvom setu Debut Date Rookie, v ktorom figuruje 18 futbalistov, ktorí by sa v budúcnosti mohli stať hviezdami FORTUNA:LIGY. Set vychádza aj v paralelných verziách Limited x/199 a v podpisovej verzii x/99.

Obrázok kolekcie

Debut Date Flashback

Vďaka kartičkám Debut Date Flashback si spoločne zaspomíname na dávnejšie debuty ligových hviezd. Set vychádza takisto v dvoch paralelných verziách Limited x/99 a v podpisovej verzii x/49.

Obrázok kolekcie

National Team Warriors

Pri tvorbe kolekcie sme mysleli aj na už prebiehajúce Euro 2020. V kolekcii si tak našli miesto aj jednotliví reprezentanti svojich krajín. 18 reprezentantom celkovo zo šiestich národov vychádza okrem base kartičky aj paralelná karta Limited x/149 a taktiež krásna National Team Warriors Auto Flag x/49 s nášivkou národnej vlajky a podpisom hráča.

Obrázok kolekcie

Team Leaders

Na unikátnu plastovú kartičku s priehľadnými prvkami sme umiestnili 45 futbalistov, ktorí sa radia vo svojich kluboch medzi lídrov. A to nielen na ihrisku. Podpisová verzia Team Leaders Signature vychádza v leveli 1 s limitom x/145 (27 futbalistov) a v leveli 2 s limitom x/85 (18 futbalistov).

Obrázok kolekcie

Game jersey

K obľúbenému klubu či futbalistovi sa všetci fanúšikovia môžu výrazne priblížiť vďaka kartičkám Game Jersey s kúskom hraných dresov. Set tvorí 18 futbalistov, kartičky majú limit x/99.

Obrázok kolekcie

Imperial Scripted Memorabilia

V druhej sérii sme si pre zberateľov prichystali aj novinku v podobe kartičiek s kúskami hraných štucní, kopačiek či brankárskych rukavíc. V závislosti od použitého materiálu budú kartičky limitované x/15 alebo x/20 a nebude na nich chýbať ani podpis hráča. Na túto výnimočnú kartu sme zaradili hneď 36 futbalistov.

Obrázok kolekcie

Captime Scripted Armband

Obrovskou exkluzivitou v 2. sérii futbalových kariet FORTUNA:LIGA 2020/21 je aj kartička s kúskom hranej kapitánskej pásky doplnená o podpis hráča. Kartičky 18 ligových kapitánov vychádzajú v limitácii x/5.

Obrázok kolekcie

Unique Mark

Obľúbené kartičky Unique Mark s kúskami menoviek hráčov či logami klubov a výrobcov z hraných dresov vybraných hráčov budú na zberateľov opäť čakať v exclusive boxoch. Druhá séria tak bude opäť bohatá o viacero exkluzívnych kartičiek s tým najnižším limitom. Zastúpenie v sete má 18 futbalistov.

Obrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo