company logo

FORTUNA:LIGA 2020/21

Ligové kartičky sú späť po 20-tich rokoch

Zberateľstvo kartičiek má v Česku dlhú tradíciu. Teraz sa k populárnym hokejovým kartičkám pripája po vyše 20 ročnej prestávke opäť aj futbal! Nechajte sa očariť kúzlom tohto krásneho hobby a pustite sa do zbierania kartičiek hviezd futbalovej FORTUNA:LIGY. Na výber máte balenia Retail, Hobby a Exclusive, odlišné svojim plnením a cenou.

Obrázok kolekcie

Základný set

V prvej kolekcii českých ligových futbalových kartičiek po viac ako 20 rokoch zastupuje každý z 18 tímov FORTUNA:LIGY 12 vybraných hráčov. Na kartičkách sa vynímajú krásne fotky na celý formát doplnené jemnou ražbou. Set vychádza tiež v paralelnej verzii Limited Edition Gold x/99 a Black x/19.

Obrázok kolekcie

Bright Future

Mladí hráči FORTUNA:LIGY, ktorých čaká žiarivá budúcnosť. Alebo nie? Teraz patria medzi najlepších hráčov do 21 rokov a všetko majú vo vlastných rukách. Set vychádza tiež v paralelnej metalickej verzii x/199 a zlatej verzii s podpisom x/99.

Obrázok kolekcie

Foreign Forces

Aby sa zahraniční hráči presadili a naplno uchytili v klube, musia byť minimálne o triedu lepší od konkurencie domácich hráčov. V širokom sete nájdete až 27 hráčov reprezentujúcich cudziu vlajku, ktorá sa trblieta na pozadí kartičky.

Obrázok kolekcie

Klub Legend

Do elitného klubu FORTUNA:LIGY vstupujú hráči, ktorí dosiahli v českej najvyššej súťaži métu 300 odohraných zápasov a stávajú sa z nich skutočné legendy. V prvej časti setu na pokračovanie predstavíme 9 z nich. Set vychádza tiež v paralelnej metalickej verzii x/199 a zlatej verzii s podpisom x/99.

Obrázok kolekcie

Signed Stars

Limitované kartičky s autentickým podpisom hviezd FORTUNA:LIGY nesmú chýbať vo vašej zbierke! Podarí sa vám vyzbierať všetkých 54 kartičiek? Aby to nebolo tak jednoduché, sú rozdelené do 3 levelov s rôznou limitáciou – x/99 (9 hráčov), x/149 (18 hráčov) a x/199 (27 hráčov).

Obrázok kolekcie

Game Jersey

Hrubé kartičky obsahujú autentický kúsok hraného dresu hráča. Dávajú vám tak jedinečnú možnosť dotknúť sa dresu, ktorý len nedávno obliekal váš obľúbený hráč v ligovom zápase. Všetky kartičky sú limitované x/99.

Obrázok kolekcie

Unique Mark

Pýchou a najväčším hitom celej kolekcie sú bezpochyby tieto nízko limitované hrubé kartičky s unikátnym kúskom z hraného dresu. Vo veľkom výseku môžete nájsť celé písmeno z menovky a pokúsiť sa poskladať celé meno alebo opäť spojiť rozdelené časti loga klubu, ligy či výrobcu. Čaká vás tiež niekoľko exkluzívnych 1of1 kartičiek.

Obrázok kolekcie

Zbieraj do špeciálneho albumu kolekcie

Štýlový zakladač v dizajne kolekcie s vnútornou potlačou obsahuje vrecko s vloženým checklistom na zaškrtávanie tvojich kartičiek, ktorý tak budeš mať vždy poruke! Zakladač je vybavený 10 kvalitnými zakladacími stránkami Ultra Pro.

Obrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  január 2021

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Áno

 • Balenia:

  Retail balíček - 6 kariet
  Retail box – 24 Retail balíčkov po 6 kariet
  Hobby balíček– 10 kariet
  Hobby box - 10 Hobby balíčkov po 10 kariet
  Exclusive box – 35 kartiček

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo