company logo

Dekády fotbalové ligy

Základný set

Do základného setu sme zaradili 27 legendárnych mien z rôznych období vrátane brankára Františka Pláničku, ktorý debutoval v súťaži presne pred 100 rokmi. Základný set vychádza aj v troch paralelných verziách Limited x/65, x/45 a 1 of 1. 

Obrázok kolekcie

Takový dres oblékal & Ligové události

Set Takový dres oblékal na 27 kartičkách predstavuje dobové dresy, ktoré v minulosti obliekali hráči z checklistu. 
Kartičky Ligové události dajú zaspomínať na deväť zaujímavých míľníkov v histórii českej/československej futbalovej súťaže, ktoré viac či menej významným spôsobom ovplyvnili smerovanie futbalu v Česku. 

Obrázok kolekcie

Vývoj klubového loga & Rekord!

Na logá deviatich klubov si posvietime v samostatnom sete Vývoj klubového loga, kde sa zoznámime s historickými znakmi popredných českých klubov. 
Inzert Rekord! tvorí rovnako deväť kartičiek a skĺbi hneď niekoľko zaujímavých individuálnych aj tímových rekordných zápisov českej najvyššej futbalovej súťaže. 

Obrázok kolekcie

Portrét

Krásnou spomienkou na legendárnych hráčov bude sét v podobe portrétov 27 futbalistov zaradených do checklistu. Okrem základnej verzie budú balíčky obsahovať aj portrét v Canvas spracovaní a taktiež unikátnu Printing Plate 1 of 1. 

Obrázok kolekcie

Zapsáni do dějin - Auto

Ani v tejto kolekcii neobídeme podpisové kartičky s originálnymi autogramami hráčov. Na kartičkách Zapsáni do dějin Auto nájdu zberatelia 22 futbalistov s ich autentickými podpismi v limitoch x/60, x/40 a x/20. Kartička vychádza aj vo verzii Auto 1 of 1. 

Obrázok kolekcie

Zapsáni do dějin - Stamped Auto

Od piatich legiend sa z dôvodu úmrtia podpisu už nedočkáme. Preto sme v rámci podpisového setu Zapsáni do dějin vytvorili priestor aj pre verziu Stamped Auto s razeným podpisom vychádzajúcim v limitoch x/30, x/20, x/10 a 1 of 1. 
Exkluzívne pri troch hráčoch sa nám podarilo získať ich podpis, ktorý vložíme do kartičiek Zapsáni do dějin Paper Cut Auto 1 of 1. 

Obrázok kolekcie

Zapsáni do dějin - Multiple Auto

V rámci setu Zapsáni do dějin vychádza aj dvoj/troj podpisovka Multiple Auto. 8 kartičiek v limite x/20 vychádza s originálnymi podpismi, jedna kartička s limitom x/10 bude mať podpisy razené. 

Obrázok kolekcie

Symbol hrdosti

Krásny Manufactured Patch s výšivkou loga klubu doplnený o originálny autogram 22 legiend vychádza v limite x/35. V prípade piatich zosnulých futbalistov, pri ktorých nebolo možné získať podpis, sme vytvorili paralelnú verziu setu Symbol Hrdosti Stamped Auto Patch s razeným podpisom a limitom x/15. 

Obrázok kolekcie

Galéria

Obrázok kolekcieObrázok kolekcie

Informácie o kolekcii

 • Začiatok predaja:

  august 2023

 • Predaj:

 • Album kolekcie:

  Nie

 • Balenie:

  Hobby box - 8 balíčkov po 6 kartičiek
  Hobby balíček - 6 kartičiek

Oficiálny výrobca kartičiek

company logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logocompany logo