03.08.2020

Pocta legendám: Prichádza 2. edícia

1. augusta sme na našich sociálnych sieťach informovali, že v najbližších dňoch zverejníme aktuálne informácie o kolekcii Pocta legendám 2.

Svoj sľub, samozrejme, dodržíme, no radi by sme najprv vyložili karty na stôl. Uvedomujeme si totiž, že viacerí zberatelia si od nás zaslúžia vysvetlenie. Pôvodný termín vydania kolekcie hokejových kartičiek Pocta legendám 2 bol plánovaný na jeseň 2019.

Všetko nasvedčovalo tomu, že sériu vydáme v plánovanom termíne. Do toho však prišla možnosť spolupráce s Oktagonom. Výsledkom bola kolekcia Oktagon MMA. Pre krátkosť času sme naše sily museli intenzívne vrhnúť do prípravy kartičiek česko-slovenských bojovníkov a Pocta legendám musela chvíľu počkať.

Má to však svoje výhody. Celú kolekciu sme si prešli ešte raz, doladili sme všetko potrebné, upravili sme dizajn niekoľkých inzertov a môžeme prehlásiť, že sa máte na čo tešiť! A teraz sa môžeme presunúť k tomu, čo Vás zaujíma najviac.

Aktuálne informácie: Pocta legendám 2

Vieme o viacerých zberateľoch, ktorí na hokejové kartičky slovenských legiend nedajú dopustiť a nevedia sa dočkať novej série.

Naše stanovisko je jasné a veľmi jednoduché: Vydanie druhej edície Pocty legendám sa blíži. Pripravte si albumy, nachystajte čisté fólie. Kartičky sa už finalizujú, čo znamená, že ich predaj bude spustený na prelome augusta a septembra. Presný dátum zavčasu zverejníme.

Čo budeme robiť celý mesiac? Najdôležitejšou úlohou je pre nás v najbližších dňoch doručiť kartičky samotným legendám na podpis.

A keď sme pri spomínaných legendách, určite mnohých zaujíma, aké mená sa objavia v novej kolekcii.

Nuž, prezradiť môžeme zatiaľ len toľko, že ich bude (opäť) deväť. Jeden z nich už, žiaľ, nie je medzi nami.

Na našom Facebooku budeme od stredy (5. 8.) odhaľovať jednotlivé mená hráčov. Na odhalenie konkrétnych mien však budeme potrebovať Vašu pomoc...

Predaj kolekcie zabezpečí náš eshop. V predaji budú jednotlivé boxy, možné bude zakúpiť si aj celý case so 6 boxami.


Ďalšie články

Oficiálny výrobca kartičiek