20.09.2018

Pripravujeme prelomovú kolekciu Tipsport Ligy

Čas plynie veľmi rýchlo a v decembri to budú už 2 roky od vydania našej prvej kolekcie, ktorou sme sa uviedli na trh. Za ten čas sme sa snažili spraviť maximum a postupne sa priblížiť svetovému kartičkovému štandardu. Za necelé 2 roky sme vyprodukovali 4 kolekcie a dovolíme si tvrdiť, že každou sa nám podarilo posunúť o level vyššie. Teraz naše úsilie smeruje k vydaniu tretej Tipsport Ligovej a celkovo piatej kolekcie s mnohými novinkami.

Aj keď to veľa náročných zberateľov od nás očakáva v podstate odzačiatku, kvalitou konkurovať výrobcom, ktorí na zvládnutie rôznych špeciálnych kartičiek a vychytanie technológií či marketingu mali desiatky rokov nie je vôbec jednoduché a dá sa to zvládnuť jedine postupným napredovaním. Doposiaľ sa v našich kolekciách okrem bežných kartičiek objavili karty podpisové, vysekávané, reliéfne razené, limitované, alebo hrubé s vloženou medailou v kolekcii Pocta legendám.

Kolekcia Tipsport Liga 2018/19, ktorú plánujeme vydať približne v polovici novembra, tieto rady rozšíri. Prvýkrát bude obsahovať efektné priehľadné plastové kartičky a dlhoočakávané jersey kartičky s kúskom dresu alebo výšivky (patch) z dresu. Každý tím bude mať na jersey kartičke 1 zástupcu s jeho originálnym hraným zápasovým dresom. Môžete sa tešiť aj na ďalšie úplne nové sety, či paralelné limitované sety. Súčasťou kolekcie bude opäť slovenská dvadsiatka, ale aj oba maďarskí nováčikovia – MAC Budapešť a DVTK Jegesmedvék.

Predaj klasických Hobby boxov s obsahom 24 balíčkov po 6 kartičiek a albumov bude prebiehať v sieti predajní hlavného partnera Tipsport Ligy, Kauflandu. Veríme, že aj oni sa z doterajších predajov poučili a kartičky nájdu v predajniach dôstojné miesto a zároveň bude k dispozícii dostatok neodbalených boxov. Cena by mala aj napriek atraktívnejšiemu plneniu ostať nezmenená, teda 1,99 EUR za balíček a 7,99 EUR za album, so zvýhodnenou cenou pri kúpe celého boxu. Náklad boxov ostáva rovnaký ako minulý rok a teda 2 000 kusov.

Tento rok ulahodíme aj náročným zberateľom, ktorí sa zaujímajú skôr o tie vzácnejšie kartičky. Pre nich pripravujeme Collector boxy, ktoré však na pultoch predajní Kaufland nenájdu. O predaj sa postará samotná Tipsport Liga, ktorá o spôsobe predaja bude určite vopred informovať. Náklad je však limitovaný iba na 200 boxov.

Ak všetko pôjde podľa plánov, radi by sme počas tejto sezóny vydali aj exkluzívnu mini kolekciu po avizovanom Winter Classic.

Odteraz sa budeme s ďalšími novinkami k tejto kolekcii hlásiť priebežne prostredníctvom nášho Facebooku Instagramu, tak nás sledujte a držte palce, aby všetko vyšlo tak ako si želáme!


Ďalšie články

Oficiálny výrobca kartičiek