04.05.2018

Hráči sú známi, ako bude vyzerať kolekcia?

Prostredníctvom sociálnych sietí sme v posledných dňoch postupne odhaľovali mená 9 hráčov, ktorí sa objavia v prvej edícii novej kolekcie zberateľských kartičiek Pocta legendám. Teraz je načase pozrieť sa bližšie, ako bude vlastne kolekcia vyzerať.

Prvá edícia bude poriadne nabitá zvučnými menami. Na kartičkách sa predstavia legendy ako Karol Fako, Ján Starší, Július Černický, Jozef Golonka, Vladimír Dzurilla, Igor Liba, Jaromír Dragan, Ľubomír Sekeráš a Zdeno Cíger.

Aby bola táto kolekcia dôstojná, zvoli sme viacero inzertných setov, ktoré postupne dokumentujú celú kariéru hráča.

Základný set

Každý hráč bude mať v základnom sete 3 kartičky prezentujúce jeho klubovú kariéru, reprezentačnú kariéru a jeho dosiahnuté úspechy. Na prednej strane dominujú archívne zábery, na zadnej bohaté texty a bio údaje.

Plaketa

Kartička orezaná do tvaru plakety v dizajne klubu, v ktorom hráč odohral najviac sezón. Na prednej strane je zobrazené číslo hráča a jeho meno, na zadnej strane okrem textu zoznam všetkých klubov, v ktorých hráč pôsobil.

Retro

Exkluzívna kartička v retro dizajne kartičiek zo 60.-70. rokov viažuca sa ku konkrétnej sezóne, z ktorej pochádza fotografia na prednej strane.

Portrét

Na prednej strane dominuje čiernobiely kreslený portrét hráča, na zadnej strane text rekapitulujúci jeho celú kariéru. Vychádza aj vo dvoch paralelných limitovaných verziách.

Autogram

Kartičky s autentickým podpisom hráča, v prípade nežijúcich hráčov je na kartičke vyrazený podpis hráča in memoriam. Tiež vychádza vo dvoch paralelných verziách.

Medaila

Kartička obsahuje jednoduchú medailu s logom „Pocta legendám“ a vychádza v paralelných verziách zlato (1/1), striebro, bronz.Ak sa už tiež neviete na kartičky dočkať, tak vám prezradíme, že predpredaj začne už budúci týždeň v našom e-shope. Počet boxov je veľmi obmedzený, takže ak máte o tieto kartičky skutočne záujem a plánujete vyzbierať celú kolekciu prvej edície, s kúpou príliš dlho neváhajte.

Určite vás tiež zaujíma, ako budú kartičky vyzerať. Stačí, ak budete sledovať naše profily na sociálnych sieťach FacebookInstagram, kde vám budeme od dnes jednotlivé dizajny prezentovať.


Ďalšie články

Oficiálny výrobca kartičiek