16.04.2018

Na scénu prichádzajú legendy!

Od vydania tipsportligových kartičiek ešte v novembri minulého roka nastalo tichšie obdobie, no teraz sa opäť hlásime o slovo! SportZoo si pre všetkých zberateľov a fanúšikov hokeja pripravilo skutočne exkluzívnu kolekciu, ktorej názov hovorí za všetko – Pocta legendám.

Príprava tejto kolekcie nám zabrala veľmi veľa času a dali sme si záležať na tom, aby boli kartičky maximálne dôstojné tomu, čo odovzdali legendy slovenskému hokeju a jeho fanúšikom. V prvom rade sme sa zamerali na vytvorenie konceptu, na ktorý budeme môcť nadväzovať edíciami. Pocta legendám bude dlhodobý projekt a bude akousi našou sieňou slávy, do ktorej budeme postupne uvádzať nových členov. Ku kolekcii bude k dispozícii aj kvalitný zberateľský album s potiahnutými doskami, kam si postupne budete môcť kartičky zakladať. Dizajn kartičiek bude pre všetky edície rovnaký a v konečnom dôsledku bude vytvárať jednu obrovskú kolekciu.

V každej edícii bude uvedených 9 hráčov, ktorí sa zaslúžili o úspechy slovenského hokeja či už na klubovej alebo reprezentačnej úrovni. Každá edícia bude obsahovať hráčov rôznych generácií, aby tiež oslovila zberateľov viacerých generácií a aby si v nej každý prišiel na svoje. Možno sa niekomu bude spočiatku zdať, že niektorí hráči si miesto v kolekcii zaslúžia viac ako ostatní, no berte prosím na vedomie, že každý hráč, ktorý sa v kolekcii objaví, musel s kartičkami súhlasiť a podpísať súhlas s ich výrobou. My budeme samozrejme vyvíjať maximálne úsilie na to, aby sa nám postupne do kolekcie podarilo uviesť všetkých hráčov, ktorí by tam mali byť, no to, či nám súhlas podpíšu, ostáva v konečnom dôsledku iba na nich.

V základnom sete bude mať každý hráč 3 kartičky a 5 inzertných kartičiek, niektoré aj v paralelných limitovaných verziách. Na zadných stranách kartičiek dominujú texty popisujúce jednotlivé etapy hráčovej kariéry.

Kartičky sa budú predávať v exkluzívnom boxe, v ktorom bude 1 balíček so 40 kartičkami. Vyrobený bude len limitovaný počet boxov a ich predaj bude prebiehať výhradne cez náš e-shop, prípadne formou priameho predaja na burzách kartičiek. Pokiaľ nenastanú žiadne komplikácie, boxy prvej edície kolekcie Pocta legendám by mali ísť do predaja v prvej polovici mája.

Pokiaľ chcete vedieť, ktorí hráči budú do kolekcie Pocta legendám uvedení v prvej edícii, sledujte náš Facebook Instagram, kde budeme mená postupne odhaľovať.

Pevne veríme, že sa na tieto kartičky tešíte aspoň rovnako tak ako my!


Ďalšie články

Oficiálny výrobca kartičiek