Moje kartička

Nemusíš byť profesionálnym či dospelým športovcom, aby si sa mohol pochváliť svojou vlastnou kartičkou. Vďaka službe Moja kartička teraz radi spravíme vlastnú kartičku aj tebe! Postup je veľmi jednoduchý, zvolíš si počet kartičiek, vyberieš dizajn a odošleš nezáväznú objednávku, po ktorej si od teba obratom vypýtame potrebné podklady (v prípade tímu vám vygenerujeme odkaz na formulár, kam zadá objednávku a údaje každý hráč samostatne - nemáte žiadne starosti navyše so zbieraním údajov). Po schválení finálneho náhľadu svojej kartičky sa už o pár dní môžeš tešiť z vlastných kartičiek a urobiť nimi radosť aj tvojim kamarátom či príbuzným. 

Kartičky tlačíme na 400g papier kvalitnou digitálnou tlačou v štandardnom rozmere 88,9 mm x 63,5 mm. Vďaka laminu sú kartičky odolné a na povrchu pekne lesklé.

V prípade fotenia väčšieho klubu (viac tímov/kategórií súčasne) je profesionálne fotenie bezplatné! Pokiaľ ste tím a potrebovali by ste profesionálne fotky na kartičky, radi za vami vyšleme nášho fotografa. Označte prosím túto požiadavku v objednávke a napíšeme vám, koľko by to stálo.

Zvoľ počet

* pokročilý dizajn je náročnejší na spracovanie, vyžaduje vyrezanie fotky

Uvedené ceny platia pri dodaní vlastnej fotky, fotenie našim fotografom je možné po dohode.

Vyber dizajn

Údaje na prednej strane kartičky

Údaje na zadnej strane kartičky

Na základe obdržanej objednávky vám pošleme potvrdenie ceny, odhadovaný termín dodania a pokyny na dodanie potrebných podkladov. Pokiaľ ste tím (viac hráčov), po odoslaní objednávky vám pripravíme jednoduchý elektronický formulár na zadávanie potrebných údajov každým hráčom. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom na info@sportzoo.sk.

Oficiální výrobce kartiček